Ośrodek Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży RENMED został założony 01 września 2007 roku. Znajduje się w Białej Podlaskiej przy ul. Księcia Witolda 21c. Świadczy wysokiej jakości usługi zdrowotne w zakresie rehabilitacji kompleksowej w skład której wchodzi: fizjoterapia, masaż leczniczy, terapia logopedyczna, pedagogiczna, psychologiczna, integracja sensoryczna, terapia zajęciowa, terapia ręki, terapia czaszkowo-krzyżowa oraz muzykoterapia. W Ośrodku odbywają się również konsultacje ze specjalistami między innymi z dziedziny ortopedii dziecięcej.

RENMED zajmuje się niemowlętami, dziećmi i młodzieżą z dysfunkcjami narządu ruchu, zaburzeniami rozwoju psychicznego i emocjonalnego oraz zaburzeniami mowy i komunikacji. Ośrodek oferuje również specjalistyczną opiekę fizjoterapeutyczną dla kobiet w ciąży i po ciąży.

RENMED tworzą pełni pasji fachowcy z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach, konferencjach i szkoleniach zapewniając podopiecznym profesjonalną rehabilitację i kompleksowy program terapeutyczny w oparciu o najnowsze metody.

 

Certyfikaty
  • Certyfikat aktywna mama
  • Firma godna zaufania
  • Firma przyjazna dzieciom
  • Podziękowanie dla darczyńców
  • Zaświadczenie